Više

  Stručna edukacija za učitelje, nastavnike, stručne suradnike i ravnatelje osnovnih i srednjih škola iz ŽP

  Najčitanije

  Ministarstvo prosvjete, znanosti, kulture i sporta Županije Posavske u suradnji sa Školskom nakladom d.o.o. Mostar organiziralo je jučer (23.6.) u amfiteatru Školskog centra fra Martina Nedića u Orašju stručnu edukaciju za učitelje, nastavnike, stručne suradnike i ravnatelje osnovnih i srednjih škola s područja Županije Posavske iz vrlo značajnih tema, koje su se nametnule kao posljedica pandemije COVID 19, koja je uzela danak i u mentalnom zdravlju naših učenika, prosvjetnih djelatnika kao i cjelokupnog stanovništva.
  S obzirom da je mentalno zdravlje dio našeg fizičkog zdravlja, bitno je da se i prosvjetni djelatnici upoznaju s mentalnim promjenama u obrazovnom okruženju i promjenama u ponašanju svih sudionika obrazovnog procesa pod utjecajem pandemije. O navedenim temama motivacijsko predavanje održala je učiteljica savjetnica Nikolina Matovina Hajdukov iz Zagreba, uz navođenje dosta praktičnih primjera iz učionica te je nastojala osvijestiti slušatelje o važnosti prepoznavanja mentalnih promjena, izvijestili su iz Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i sporta Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti