Više

  Stručna predavanja Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva

  Najčitanije

  Ministarstvo poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva nastavlja sa svojim aktivnostima edukacije poljoprivrednih proizvođača a u svezi uzgojno – selekcijskog rada u stočarskoj proizvodnji.

  Sukladno Planu i programu rada za Sektor poljoprivrede a u suradnji sa Federalnim zavodom za poljoprivredu i našoj procjeni stanja na terenu u svezi zakonske regulative i obveza proizvođača da na svojim gospodarstvima provode uzgojno – selekcijski rad uz pomoć resornog Ministarstva i Federalnog zavoda za poljoprivredu odnosno djelatnika zaduženih za isto.

  Stručna predavanja održati će se 27.04. tekuće godine /srijeda/ u 12,00sati u  Odžaku – Hotel Euro.

  Za stručna predavanja predviđenesu tri teme iz područja animalne proizvodnje i to:„Higijena na farmama“, „Muža krava“ i „Uzgojno selekcijski rad u govedarstvu“ predavač je SabahudinTahmaz, dipl.ing. poljoprivrede predstavnik Federalnog zavoda za poljoprivredu.

  Svi poljoprivredni proizvođači koji se bave ovom proizvodnjom biti će kontaktirani osobno putem telefona od strane djelatnika ovog Ministarstva.

   

  Pomoćnica ministra poljoprivrede

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti