Više

  Suradnja Vlade Županije Posavske i OESS-a Tuzla

  Najčitanije

  Predsjednik Vlade Županije Posavske Marijan Klaić danas ( 12.07.) održao je radni sastanak sa Dragicom Karadžin, vršiteljicom dužnosti šefa Kancelarije Misije OESS-a Tuzla. Izraženo je obostrano zadovoljstvo stupnjem suradnje dvije institucije.
  -Razgovarali smo o temama vezanim za aktivnosti Misije OSCE-a u BiH kao što su implementacija projekta indeksa inkluzivnosti u školstvu, implementaciju stambenog programa za povratnike koje vode Ministarstvo za ljudska prava i izbjeglice BiH i Federalno Ministarstvo raseljenih osoba i izbjeglica, o planovima vezanim za formiranje Udruge socijalnih radnika u Županiji Posavskoj, planirane izmjene Ustava Županije Posavske kao i na temu Strategije borbe protiv korupcije. Zadovoljni smo dosadašnjom suradnjom sa Vladom i vladinim institucijama te ćemo i dalje biti aktivni u monitoringu realiziranja projekata o kojima smo razgovarali u Orašju, kazala je Dragica Karadžin, vršiteljica dužnosti šefa Kancelarije Misije OESS-a Tuzla.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti