Sv. Juraj – zaštitnik vojarne „Sinovi Posavine“

Najčitanije

Prigodnim sadržajima u vojarni „Sinovi Posavine“ u Bukovoj Gredi obilježen je blagdan svetog Juraja, zaštitnika vojarne. Sadržaji su protekli u znaku prisjećanja na poginule branitelje iz nekadašnje 4. gardijske brigade HVO „Sinovi Posavine“ iz koje je izrasla nakon preustroja postojeća postrojba 3. pješačka bojna 6. pješačke brigade OS BiH.

Vijence su položili i svijeće zapalili kod Spomen obilježja ministar branitelja u Vladi ŽP Ilija Mišković, predsjednik Skupštine Županije Posavske Blaž Župarić, predstavnici udruga iz Domovinskog rata i predstavnici Oružanih snaga BiH. Poslije je u kapeli Sv. Jurja u vojarni Sinovi Posavine održana Sveta misa koju je predvodio Nadbiskup Vrhbosanski dr. Tomo Vukšić.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti