Više

  Svečano potpisivanje ugovora o dodjeli stipendija

  Najčitanije

  U dvorani Vlade Županije Posavske (31.1.2020. g.) upriličeno je svečano potpisivanje ugovora o dodjeli stipendija za studente s područja Županije Posavske za školsku 2019.-2020. godinu koji su ispunili opće i posebne uvjete utvrđene Kriterijima za dodjelu studentskih stipendija. Redovitim studentima na visokoškolskim ustanovama dodijeljene su stipendije: za pet učenika generacije, za 12 učenika koji su stipendiju dobili prema uspjehu i 11 stipendija za učenike slabog imovinskog stanja s kojima su potpisani Ugovori o stipendiranju. Studenti su se odazvali u velikom broju tako da će se s isplatom stipendija početi narednih dana.

  Za nastavka isplate stipendije u narednoj akademskoj godini stipendisti su dužni dostaviti potvrdu o upisu naredne godine studija u sljedećoj akademskoj godini, izvijestili su iz Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i sporta Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti