Više

  TJEDNI PREGLED DNEVNIH DOGAĐANJA Za period 22.-28.02.2016 g.

  Najčitanije

  Dana 23.02.2016 godine u 14.30 sati PS Orašje je zaprimila prijavu imovinsko-pravnih razmirica susjeda Župarića u Kopanicama. O istom je upoznata patrola PS Orašje koja je po ovom osnovu upozorila na ponašanje 80 godišnjeg  Župarića  o čemu su sačinili službenu zabilješku.

  -istog dana u 19.00 sati PS Orašje je zaprimila prijavu razmirica u izvanbračnoj zajednici   na Lepnici . O istom je upoznata patrola PS Orašje  koja je po ovom osnovu upozorila na ponašanje navedene članove ove zajednice.

  -dana 24.02.2016 godine u 07.50 sati PS  Odžak je zaprimila prijavu  vrijeđanja 45 godišnjeg Ganića iz  Odžaka. O istom je upoznata patrola PS Odžak koja je utvrdila da je jrim vrijeđanjem ispred zgrade PS Odžak  narušio 28 godišnji I.D. iz Odžaka protiv koga će biti proveden prekršajni postupak.

   

  U tijeku izvještajnog  perioda  ,od 22.-28.02.2016 godine  operativna dežurstva  organizacionih jedinica MUP-a su zaprimila :

  __0___prijava kaznenih djela.                                                                                                 

  __0___prijava prometnih nezgoda.

  __1___prijavu narušavanja JriM.

  __2___prijave ostalih događanja.  Na koncu  tijekom analiziranog perioda,tj. u vremenu od 22.-28.02.2016 godine smo zaprimili sveukupno   ___3 __ prijave naših građana za kompletno područje Županije Posavske  .

                    

  GLASNOGOVORNIK
  Josip Dominković
  Mag.ing.prometa

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti