Tjedni pregled dnevnih događanja za period 10.-16.06.2019. godine

Kategorije

DRUŠTVENE MREŽE

1,751ObožavateljiLike
8SljedbeniciSlijediti
13PretplatniciPovežite se

Dana 10.06.2019. godine u 17.15 sati PS Orašje je zaprimila prijavu prometne nezgode koja se dogodila u Orašju na magistralnoj cesti M 1.8 u blizini Kazneno popravnog zavoda Orašje. O istom je upoznata patrola prometne policije PU Orašje koja je utvrdila da su u nezgodi sudjelovala 2 pmv te će protiv odgovornog za istu poduzeti zakonom predviđene mjere.

-istog dana u 08.35 sati PS Orašje je zaprimila prijavu obiteljskih razmirica u ulici Bana Jelačića u Oštroj Luci. O istom je upoznata patrola PS Orašje koja je po ovom osnovu upozorila na ponašanje suprostavljenu braću.

-dana 12.06.2019. godine u 08.30 sati PS Orašje je zaprimila prijavu otuđenja novca iz obiteljske kuće u ulici Vladimira Nazora u Donjoj Mahaloj. O istom je upoznat dežurni istražitelj kriminalističke policije PU Orašje koji je poduzeo zakonom predviđene mjere.

-istog dana u vremenu od 11-14.00 sati službenici MUP-a su temeljem naredbe za pretres Osnovnog Suda Brčko Distrikta izvršili pretres vozila koje koriste 30 godišnji D.Š. i 31 godišnji Z.M. iz Brčkog kao i navedenih korisnika vozila.

-dana 13.06.2019. godine u 16.20 sati PS Odžak je zaprimila prijavu kd“Razbojničke krađe“ u ulici Redže Porobića u Odžaku. O istom je upoznat dežurni istražitelj kriminalističke policije PU Odžak koji je poduzeo zakonom previđene mjere.

-istog dana u 14.30 sati patrola PS Odžak je u prosjačenju u Titovoj ulici u Odžaku zatekla 28 godišnjeg A.H. iz Modriče protiv koga će biti proveden prekršajni postupak.

-istog dana u 21.15 sati PS Orašje je zaprimila prijavu obiteljskih razmirica u Domobranskoj ulici u Boku. O istom je upoznata patrola PS Orašje koja je po ovom osnovu upozorila na ponašanje 54 godišnjeg V.P. iz Boka.

U tijeku izvještajnog perioda u vremenu od 10.-16.06.2019. godine operativna dežurstva organizacionih jedinica MUP-a su zaprimila:

__2__prijave kaznenih djela.
__1__prijavu prometne nezgode.
__1__prijavu narušavanja JRiM, koji je narušen prosjačenjem.
__0__prijava zatečenih vozača u alkoholiziranom stanju i lišenih slobode po istom osnovu.
__3__prijave ostalih događanja. Na koncu tijekom analiziranog perioda, tj. u vremenu od 10.-16.06.2019. godine smo zaprimili sveukupno__7__prijava za kompletno područje Županije Posavske što možemo smatrati sigurnim periodom iza nas.

GLASNOGOVORNIK
Josip Dominković
Mag.ing.prometa