Više

  U  Vladi ŽP održan sastanak s Udruženjem građana „Vive žene“

  Najčitanije

  Ministarstvo zdravstva, rada i socijalne politike organiziralo je danas (20.06.2017. g.) u Vladi Županije Posavske sastanak sa predstavnicama Udruženja građana „Vive žene“ Tuzla u cilju praćenja provedbe Protokola intervencija u slučaju nasilja u obitelji. Ovo je bio prvi od tri planirana sastanka za ovu godinu. Sastanku su bili nazočni predstavnici pravosuđa, policije, općina, Centara za socijalni rad, Zavoda za pružanje pravne pomoći.
  -U suradnji s predstavnicima institucija izradili smo Protokol intervencija u slučaju nasilja u obitelji. Ovo je svojevrsni nastavak tih aktivnosti, s tim što je ovdje više uloga data Ministarstvu zdravstva, rada i socijalne politike da periodično okuplja sve predstavnike institucija koji izravno ili neizravno rade sa žrtvama nasilja u obitelji. Cilj je što više poboljšati suradnju svih institucija i unaprijedi njihov rad kako bi se u konačnici adekvatno pomoglo žrtvama nasilja u obitelji, izjavila je Danijela Kaloci socijalna pedagoginja u Udruženju građana „Vive žene“.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti