Više

  Uspješna akcija policijskih službenika MUP-a ŽP na otkrivanju narkotika

  Najčitanije

  Policijski službenici Uprave policije MUP-a Županije Posavske su temeljem naloga Općinskog suda u Orašju, a pod nadzorom nadležnog tužitelja, na području grada Orašja 21. prosinca 2023. godine izvršili pretragu prostorija koje koristi državljanin BiH rođen 1999. godine.
  Pretragom je pronađen 52,1 gram bijele praškaste materije koja svojim izgledom podsjeća na opojnu drogu kokain. Pronađena droga je privremeno oduzeta dok je gore navedeni muškarac, zbog postojanja osnova sumnje da je počinio KD „Neovlaštena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga“, uhićen i smješten u prostorije za smještaj uhićenih osoba te se nad istim biti provedi kriminalističko istraživanje, izvijestio je glasnogovornik MUP-a ŽP Zdenko Ćubel.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti