Više

  Zakazana XIV. sjednica Skupštine Županije Posavske

  Najčitanije

  U Skupštini Županije Posavske  je 04. travnja 2017. godine održana XXI. sjednica Kolegija Skupštine. Na sjednici je utvrđen datum i vrijeme održavanja kao i Prijedlog dnevnog reda XIV. sjednice Skupštine Županije Posavske.
  Sjednica Skupštine ŽP održat će se 12. travnja 2017. godine (srijeda) u dvorani za sjednice Skupštine Županije Posavske u Domaljevcu.  Satnica održavanja XIV. sjednice Skupštine Županije Posavske pomjera se sa 10,00 na 13,00 sati.
  Kolegij Skupštine utvrdio je slijedeći Prijedlog dnevnog reda za XIV. sjednicu Skupštine Županije Posavske:

  1. Prijedlog zakona o doplatku za djecu
  2. Informacija o radu Kantonalnog tužiteljstva Posavskog kantona za 2016. godinu
  3. Informacija o radu Kantonalnog suda u Odžaku za 2016. godinu
  4. Informacija o radu Općinskog suda u Orašju za 2016. godinu

   

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti