Zakazana XXIII. sjednica Skupštine Županije Posavske

U Skupštini Županije Posavske održana je XXVI. sjednica Kolegija Skupštine. Na sjednici je utvrđen datum i vrijeme održavanja kao i Prijedlog dnevnog reda XXIII. sjednice Skupštine Županije Posavske.

Sjednica Skupštine biti će održana 14. prosinca 2021. godine (utorak) u 10,00 sati u dvorani Hrvatskog doma u Domaljevcu, a sjednice radnih tijela održat će se u ponedjeljak 13. prosinca 2021. godine.

Kolegij Skupštine utvrdio je sljedeći Prijedlog dnevnog reda za XXIII. sjednicu Skupštine Županije Posavske:

1. Prijedlog zakona o dopuni Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira,
    2. Prijedlog zakona o izmjenama Zakona o osnovnom školstvu,
    3. Prijedlog zakona o izmjenama Zakona o srednjem školstvu,
    4. Prijedlog odluke o preuzimanju osnivačkih prava nad Zavodom zdravstvenog osiguranja Županije Posavske,
    5. Prijedlog odluke o preuzimanju osnivačkih prava nad Zavodom za javno zdravstvo Županije Posavske,
    6. Prijedlog odluke o preuzimanju osnivačkih prava nad Službom za upošljavanje Županije Posavske i
    7. Nacrt Prostornog plana Županije Posavske za razdoblje 2019. – 2039. godine.

Stručna služba Skupštine