Više

  Županica Požeško-slavonske županije u radnom posjetu Vladi Županije Posavske

  Najčitanije

  Predsjednik Vlade Županije Posavske Đuro Topić održao je radni sastanak sa županicom Požeško-slavonske županije Antonijom Jozić. Sastanku su nazočili ministar gospodarstva, rada i prostornog uređenja ŽP Dragutin Živković, ravnateljica Regionalnog koordinatora razvoja Požeško-slavonske županije – Panora Senka Horvat, voditeljica odjela za pripremu i provedbu EU projekata Marijana Lukačević, pročelnica Ureda za gospodarstvo i graditeljstvo Jelena Ferdebar Hak, predstojnica Ureda predsjednika Vlade ŽP Katarina Baotić i pomoćnica ravnatelja za strateško planiranje, regionalnu i međunarodnu suradnju Ureda za razvoj i europske integracije Marijana Živković.


  Tijekom sastanka razgovarano je o projektima i razmjeni iskustava, te je dogovorena suradnja na prekograničnim projektima. Također, u ožujku će se održati edukacija o pisanju projekata, iskustvima i pomoći u realizaciji istih za djelatnike Ureda za razvoj i europske integracije Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti