Više

  Županijsko natjecanje iz matematike za učenike 8. i 9. razreda

  Najčitanije

  U subotu, 1. travnja 2023. godine, u Tolisi održano je Županijsko natjecanje iz matematike za učenike 8. i 9. razreda. Domaćin natjecanja bila je Osnovna škola fra Ilije Starčevića Tolisa, a organizatori Ministarstvo prosvjete, znanosti, kulture i sporta Županije Posavske i Udruga matematičara Ruđer Bošković Žepče.
  U konkurenciji 8. razreda pobjedu je odnijela Nina Špionjak, učenica OŠ Orašje, drugo mjesto bila je Anđela Oršolić, učenica OŠ Orašje, a 3. mjesto osvojila je Marija Pejić, učenica OŠ Stjepana Radića u Boku.
  U konkurenciji 9. razreda najbolji je bio Roko Lucić, učenik OŠ Braće Radića Domaljevac, 2. mjesto osvojila je Ana Radman, učenica OŠ Vladimira Nazora Odžak, a 3. mjesto Anja Baotić iz OŠ Ruđera Boškovića Donja Mahala. Izvijestili su iz Ministarstva prosvjete znanosti, kulture i sporta Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti