Više

  Županijsko natjecanje učenika osnovnih škola „Sigurno u prometu“

  Najčitanije

  U organizaciji Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i športa Županije Posavske i Auto-moto kluba „Posavac“ Orašje danas (21.05.2018.) održano je 22. županijsko natjecanje „Sigurno u prometu“. Natjecanje je održano u Osnovnoj školi Ruđera Boškovića u Donjoj Mahali, a sudjelovali su učenici iz svih sedam osnovnih škola s područja Županije Posavske. Učenici su se natjecali u provjeri znanja iz prometnih i sigurnosnih pravila i vještina upravljanja biciklom.

  U kategoriji osnovnih škola poredak je sljedeći:
  1. OŠ Vladimira Nazora u Odžaku
  2. OŠ Orašje u Orašju
  3. OŠ Ruđera Boškovića u Donjoj Mahali

  U kategoriji učenika poredak je sljedeći:
  1. Mislav Brkić iz OŠ Orašje iz Orašja
  2. Leonardo Dominković iz OŠ Orašje iz Orašja
  3. Enis Zolotić iz OŠ Vladimira Nazora iz Odžaka

  U kategoriji učenica poredak je sljedeći:
  1. Lana Zmajić iz OŠ Vladimira Nazora iz Odžaka
  2. Anđela Jazvić iz OŠ Vladimira Nazora iz Odžaka
  3. Dora Brašnić iz OŠ Orašje iz Orašja

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti