Više

  Županijsko natjecanje za osnovce iz odbojke

  Najčitanije

  U sportskoj dvorani u Grebnicama održano je županijsko natjecanje za osnovce iz odbojke (dječaci). U jednodnevnom natjecanju sudjelovale su ekipe iz sedam osnovnih škola sa područja tri općine Županije Posavske. Pobjednička ekipa je iz Domaljevca, drugo mjesto pripalo je ekipi iz Odžaka a treće mjesto odbojkašima iz Tolise.

  Poredak ekipa je sljedeći:
  1. Osnovna škola Braće Radića Domaljevac
  2. Osnovna škola Vladimira Nazora Odžak
  3. Osnovna škola fra Ilije Starčevića Tolisa
  4. Osnovna škola Stjepana Radića Bok
  5. Osnovna škola Ruđera Boškovića Donja Mahala
  6. Osnovna škola Antuna Gustava Matoša Vidovice
  7. Osnovna škola “Orašje” iz Orašja
  Pobjedničku ekipu osnovaca iz Domaljevca predstavljali su učenici : Franjo Ivić, Mato Matić, Dario Kopić, Kristijan Marić, Benjamin Džebić, Ivan Vučković, Mladen Koturić, Pavo Lukač, Luka Lušić, Miroslav Delić, Patrik Brkić i voditelj sekcije nastavnik Damir Karić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti