Više

  Županijsko sportsko natjecanje za srednjoškolce

  Najčitanije

  Županijska natjecanja u košarci i stolnom tenisu održana su danas (24.02.) u sportskoj dvorani Školskog centra fra Martina Nedića u Orašju, domaćina natjecanja.
  Natjecali su se ekipe učenika iz sve tri srednje škole s područja Županije Posavske: Srednje škole Pere Zečevića Odžak, Srednje strukovne škole Orašje i domaćin natjecanja. U košarci su se natjecale muške ekipe, dok je stolni tenis imao mješovite.

  Prvo mjesto u košarci osvojili su učenici iz Školskog centra fra Martina Nedića Orašje koji su svladali ekipu Srednje strukovne škole iz Orašja, dok su učenici iz Srednje škole Pere Zečevića iz Odžaka osvojili treće mjesto.
  U stolnom tenisu pobijedio je Školski centar fra Martina Nedića Orašje. Drugo mjesto osvojila je Srednja strukovna škola Orašje, a treće mjesto je pripalo Srednjoj školi Pere Zečevića Odžak.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti