Više

  Akcija pojačane kontrole prometa

  Najčitanije

  Obavještavaju se građani da će se dana 30. lipnja 2022. godine u vremenu od 08,00 do 12,00 sati na području nadležnosti Uprave policije MUP Županije Posavske provesti akcija pojačane kontrole prometa.
  Akcija će se provesti na većem broju lokacija u naseljenim mjestima kao i izvan naselja na području sve tri općine u Županiji Posavskoj. Policijski službenici će prilikom postupanja naglašeno kontrolirati vozače koji upravljaju mopedima i lakim motociklima s naglaskom na kontrolu korištenja zaštitne kacige, upravljanja vozilom prije stjecanja prava na upravljanje i bez važeće registracije, tehničku ispravnost vozila kao i prekoračenje dozvoljene brzine kretanja vozilom.

  GLASNOGOVORNIK
  Zdenko Ćubel

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti