Više

  Generalni konzul Republike Turske u Banja Luci Oguz Kilic u Vladi ŽP

  Najčitanije

  Generalni konzul Republike Turske u Banja Luci Oguz Kilic s pomoćnicom generalnog konzula Zeynep Didem Akinoglu danas (03.03.) posjetio je Vladu Županije Posavske u Orašju. Uz predsjednika Vlade Županije Posavske Đuru Topića na prijemu su sudjelovali predsjednik Skupštine Županije Posavske Blaž Župarić i ministar gospodarstva, rada i prostornog uređenja Dragutin Živković.

  Generalni konzul Republike Turske je nakon preuzimanja dužnosti želio bolje upoznati područje Županije Posavske. Nakon predstavljanja osnovnih obilježja Županije Posavske izražena je obostrana želja za razvojem suradnje posebno u sektorima poljoprivrede i gospodarstva. Tijekom jednodnevnog radnog posjeta generalni konzul Kilic posjetio je Odžak gdje je razgovarao s načelnicom Općine Odžak Nadom Ćulap, a u Orašju je sastanak održao i sa načelnikom općine Orašje mr. sc. Marijanom Oršolićem.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti