Javna rasprava o nacrtu Zakona o plaćama i naknadama u tijelima vlasti Županije Posavske

Najčitanije

Ministarstvo pravosuđa i uprave Županije Posavske je na temelju Zaključka Skupštine Županije Posavske uputilo nacrt Zakona o plaćama i naknadama u tijelima vlasti Županije Posavske na javnu raspravu.
Javna rasprava će se održati, dana 23.03.2023. godine u 12,00 sati u zgradi Skupštine Županije Posavske u Domaljevcu.
Primjedbe, prijedloge i sugestije možete dostaviti Ministarstvu pravosuđa i uprave Županije Posavske na adresu: Aleja mira b.b. 76 290 Odžak, na e-mail adresu: pravosudje@zp.gov.ba ili na telefon/faks: 031/762-704.
Pozivaju se svi zainteresirani da sudjeluju u javnoj raspravi o nacrtu Zakona o plaćama i naknadama u tijelima vlasti Županije Posavske kako bi se na temelju primjedbi, prijedloga i sugestija pridonijelo kvalitetnoj izradi konačnog teksta Zakona.

Nacrt zakona možete preuzeti na sljedećem linku:

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti