Više

  Javne konzultacije o Nacrtu Strateške platforme ŽP

  Najčitanije

  U ponedjeljak, 13.07.2020. godine na sastanku ŽOR-a, održanom preko zoom platforme predstavljen je i verificiran Nacrt Strateške platforme s pregledom stanja i kretanja u Županiji Posavskoj s prikazom relevantnih dostupnih podataka za zadnjih 5 godina. Predloženi strateški fokusi s ključnim potencijalima rasta i analizom razvojnih obilježja, problema i potencijala rađeni su u cilju pregleda stanja i promjena, te utvrđivanja obilježja Županije Posavske relevantnih za razvoj i razvojnih trendova u odnosu na Federaciju BiH i okolinu. Dokument Strateške platforme upućuje se na Javne konzultacije, koje će trajati 30 dana, zaključno sa 03. rujna 2020.godine, izvijestili su iz Ureda za razvoj i europske integracije.

  Izrada Strateške platforme prva je faza izrade Strategije razvoja Županije Posavske 2021-2027 te se pozivaju svi zainteresirani građani, udruge, poduzeća i ostali socio-ekonomski partneri da svoje prijedloge i komentare dostave Uredu za razvoj i europske integracije radi prikupljanja, objedinjavanja i pripreme do naznačenog datuma na e-mail adresu: razvoj@zp.gov.ba .

  Nacrt Strateške platforme nalazi se u poveznici ispod.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti