Više

  Javni poziv-Imenovanje Povjerenstva za urbanističku suglasnost

  Najčitanije

  Sukladno programskim aktivnostima u 2021. godini, a na temelju članka 6. (1) i (2) Pravilnika o načinu imenovanja i radu Povjerenstava za davanje stručne ocjene u postupku izdavanja urbanističke suglasnosti („Narodne novine Županije Posavske“, broj: 6/21), Ministarstvo gospodarstva, rada i prostornog uređenja objavljuje javni poziv za imenovanje Županijskog Povjerenstva za davanje stručne ocjene u postupku izdavanja urbanističke suglasnosti.

  Tekst javnog poziva može se preuzeti ovdje:

  Javni poziv može se preuzeti na službenoj stranici Vlade Županije Posavske. Isti će biti objavljeni na oglasnim i web stranicama:
  -općinskih uprava Domaljevac–Šamac, Odžak i Orašje,
  -udrugama poduzetnika i obrtnika na području Županije Posavske.

  Sve informacije u vezi sa Javnim pozivom se mogu dobiti na telefon Ministarstva gospodarstva, rada i prostornog uređenja: 031/763-439 te na e-mail: gospodarstvo@zp.gov.ba.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti