Više

  Javni poziv za subvencioniranje prvog rješavanja stambenog pitanja mladih obitelji

  Najčitanije

  Sukladno programskim aktivnostima u 2023. godini, a na osnovu Članka 8. Zakona o pomoći mladim obiteljima kod rješavanja stambenog pitanja („Narodne novine Županije Posavske“, broj: 16/20, 6/22, 9/23), kao i na temelju točke IV. Odluke Vlade Županije Posavske o usvajanju Programa utroška sredstava utvrđenih Proračunom Županije Posavske za 2023. godinu na poziciji Grant za pomoć pri stambenom zbrinjavanju mladih obitelji i socijalnih kategorija („Narodne novine Županije Posavske“, broj: 9/23, 12/23), Ured za obnovu, stambeno zbrinjavanje i raseljene osobe objavljuje javni poziv.

  Tekst javnog poziva može se preuzeti ovdje:

  Sastavni dio Javnog poziva su i sljedeći prilozi:

  Javni poziv i prilozi mogu se preuzeti na službenoj stranici Vlade Županije Posavske. Isti će biti objavljeni na oglasnim pločama općinskih uprava Domaljevac-Šamac,Odžak i grada Orašja.

  Sve informacije u vezi s Javnim pozivom se mogu dobiti na telefon Ureda za obnovu, stambeno zbrinjavanje i raseljene osobe: 031/762-726, te na
  mail: raseljeni@zupanijaposavska.ba

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti