Javni poziv za zasnivanje i proširenje proizvodnje soje u 2022. godini

Najčitanije

U suradnji s Ministarstvom poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Županije Posavske Razvojni program Ujedinjenih nacija u Bosni i Hercegovini (UNDP) raspisuje Javni poziv za zasnivanje i proširenje proizvodnje soje u 2022. godini.

Putem ovog Javnog poziva podržat će se razvoj lanca vrijednosti proizvodnje genetski nemodificirane soje u odabranim jedinicama lokalne samouprave (JLS), kao jednog od prioritetnih lanaca u sektoru poljoprivrede.

S tim u vezi, pozivaju se sva fizička lica i registrirani poljoprivredni obrti s područja jedinica lokalne samouprave: Odžak, Orašje i Domaljevac-Šamac da podnesu prijavu za dodjelu potpore od strane projekta EU4AGRI za zasnivanje i proširenje površina na kojim će se proizvoditi soja u 2022. godini.

Rok za prijavu na javni poziv je 22.03.2022. godine do 17:00 sati, navodi se u Javnom pozivu.

Javni poziv i prijavne obrasce možete preuzeti ovdje.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti