Više

  Ministarstvo gospodarstva, rada i prostornog uređenja ŽP

  Najčitanije

  U Vladi Županije Posavske danas (08.02.) zasjedalo je „Povjerenstvo za praćenje utjecaja pandemije korona virusa na gospodarstvo Županije Posavske“. Sastanku je bio nazočan i predsjednik Vlade ŽP Đuro Topić.

  Na sastanku je kroz četiri točke dnevnoga reda bilo riječi kroz video prezentaciju o temama:
  Analiza i realizacija donesenih mjera za 2020. godinu od strane Povjerenstva, Pregled poslovanja gospodarskih subjekata na području Županije Posavske sa osvrtom na 2019. i 2020. godinu, Prijedlogu mjera od strane Povjerenstva za 2021. godinu sa ciljem ublažavanja negativnih ekonomskih posljedica na gospodarstvo Županije Posavske sa Programom utroška Granta za razvoj poduzetništva, obrta i zadruga za 2021. godinu i Programom utroška Kapitalnog granta za 2021. godinu, izjavio je Dragutin Živković, ministar gospodarstva, rada i prostornog uređenja u Vladi Županije Posavske, predsjednik Povjerenstva za praćenje utjecaja pandemije korona virusa na gospodarstvo Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti