Više

  Akcija pojačane kontrole prometa

  Najčitanije

  Obavještavaju se građani da će se dana 30. kolovoza 2023. godine u vremenu od 19,30 do 24,00 sati na području nadležnosti Uprave policije MUP Županije Posavske provesti akcija pojačane kontrole prometa.
  Akcija će se provesti na većem broju lokacija u naseljenim mjestima kao i izvan naselja na području Županije Posavske. Policijski službenici će prilikom postupanja naglašeno kontrolirati vozila, osobe i predmete vezane za autokriminal i svega vezanog za kaznena djela, vozače koji upravljaju vozilima prije stjecanja prava na upravljanje ili pod zaštitnom mjerom zabrane upravljanja ili pod utjecajem alkohola, bez važeće registracije, tehničku ispravnost vozila kao i prekoračenje dozvoljene brzine kretanja vozilom.

  GLASNOGOVORNIK
  Zdenko Ćubel

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti