Akcija pojačane kontrole sudionika u prometu

Najčitanije

Obavještavaju se građani da će se dana 28. rujna 2023. godine u vremenu od 09,30 do 14,00 sati na području nadležnosti PU Orašje provesti akcija pojačane kontrole sudionika u prometu.
Akcija će se provesti na većem broju lokacija u naseljenim mjestima kao i izvan naselja na području grada Orašja. Policijski službenici će prilikom postupanja naglašeno kontrolirati vozače koji upravljaju: motociklom ili mopedom bez zaštitne kacige, bicikliste i pješake, vozače koji tijekom vožnje koriste mobilni telefon ili ne koriste sigurnosni pojas, prekoračenje dozvoljene brzine kretanja, tehničku ispravnost vozila, kontrola i sankcioniranje vozača koji vozilima upravljaju pod utjecajem alkohola, prije stjecanja prava na upravljanje ili pod zaštitnom mjerom zabrane upravljanja, vozilima bez važeće registracije.

GLASNOGOVORNIK
Zdenko Ćubel

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti