Više

  Akcija pojačane kontrole sudionika u prometu

  Najčitanije

  Obavještavaju se građani da će se dana 30. studenoga 2023. godine u vremenu od 07,30 do 12,00 sati na području nadležnosti PU Orašje provesti akcija pojačane kontrole sudionika u prometu.
  Akcija će se provesti na većem broju lokacija u naseljenim mjestima kao i izvan naselja na području grada Orašja. Policijski službenici će prilikom postupanja naglašeno kontrolirati zimsku opremu na vozilima, vozače koji ne poštuju prometne znakove izričitih zapovijedi, vozače koji tijekom vožnje koriste mobilni telefon ili ne koriste sigurnosni pojas, prekoračenje dozvoljene brzine kretanja, tehničku ispravnost vozila, kontrola i sankcioniranje vozača koji vozilima upravljaju pod utjecajem alkohola, prije stjecanja prava na upravljanje ili pod zaštitnom mjerom zabrane upravljanja, vozilima bez važeće registracije.

  GLASNOGOVORNIK
  Zdenko Ćubel

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti