Akcija pojačane kontrole sudionika u prometu

Najčitanije

Obavještavaju se građani da će se dana 01/02. srpnja 2023. godine u vremenu od 23,00 do 04,00 sati na području nadležnosti PU Orašje provesti akcija pojačane kontrole sudionika u prometu.
Akcija će se provesti na većem broju lokacija u naseljenim mjestima kao i izvan naselja na području grada Orašja. Policijski službenici će prilikom postupanja naglašeno kontrolirati vozače koji upravljaju: vozilima pod utjecajem alkohola, koji upravljaju prije stjecanja prava na upravljanje ili pod zaštitnom mjerom zabrane upravljanja, vozilima bez važeće registracije, tehničku ispravnost vozila, prekoračenje dozvoljene brzine kretanja, koji upravljaju motociklom ili mopedom bez zaštitne kacige, koji tijekom vožnje koriste mobilni telefon ili ne koriste sigurnosni pojas.

GLASNOGOVORNIK
Zdenko Ćubel

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti