Više

  Aktivnosti povodom provedbe akcije „Mir i dobro“

  Najčitanije

  Obzirom da Sektor uniformirane policije MUP-a ŽP svojim Planom mjera i aktivnosti povodom akcije „Mir i dobro“ krajem svake godine konkretizira mjere i aktivnosti svih pojedinačnih sudionika u provedbi Plana za period 23.12.2018-03.01.2019 godine i da su zadaci Glasnogovornika Uprave policije svedeni na upućivanje ovog priopćenja a vas molim da:

  – svakodnevno upozoravate na opasnost od zloupotrebe oružja,streljiva ,eksplozivnih i rasprskavajućih sredstava ,

  – pravo korištenja pirotehničkih sredstava II razreda samo u periodu između 26.12.2018-01.01.2019 godine,

  – Upozoravate na obavezu isticanje zabrane upotrebe pirotehnike za zabavu razreda II u zatvorenim prostorijama i prostorima gdje se okuplja veći broj osoba što čini odgovornim izvršitelje a u slučajevima , malodobnika,djece odgovornost će snositi roditelji,staratelji.

  – I pozivam predstavnike vjerskih zajednica u smislu upozorbe na opasnosti korištenja pirotehnike u periodu blagdana kroz redovna misna slavlja, te Vas molim da date doprinos da sačuvamo osjećaj sigurnosti na našem području.

                                                                                                  GLASNOGOVORNIK 
                                                                                                     Josip Dominković

                                                                                               Samostalni inspektor
                                                                                                      Mag.ing.prometa

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti