Aktivnosti povodom provedbe akcije „Mir i dobro“

Najčitanije

Obzirom da je Sektor uniformirane policije  MUP-a ŽP  svojim Planom mjera i aktivnosti povodom akcije „Mir i dobro konkretizirao mjere i aktivnosti svih pojedinačnih sudionika u provedbi Plana  za period  22.12.2017-07.01.2018 godine  i da su zadaci Glasnogovornika Uprave policije svedeni na:

– svakodnevno  upozorenje  na opasnost  od zloupotrebe oružja,streljiva ,eksplozivnih i rasprskavajućih sredstava ,

– pravo korištenja  pirotehničkih sredstava II razreda samo u periodu između 26.12.2017-01.01.2018 godine,

– isticanje zabrane upotrebe  pirotehnike za zabavu razreda II  u zatvorenim  prostorijama i prostorima  gdje se okuplja veći broj osoba što čini odgovornim izvršitelje a u slučajevima , malodobnika,djece odgovornost će snositi roditelji,staratelji.

– uspostavu komunikacije sa predstavnicima vjerskih zajednica u smislu upozorbe na opasnosti  korištenja pirotehnike u  periodu blagdana kroz redovna misna slavlja, te Vas molim da date doprinos da sačuvamo osjećaj sigurnosti na našem području.

 GLASNOGOVORNIK 
                                                                                                   Josip Dominković

Samostalni inspektor
                                                                                                   Mag.ing.prometa

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti