Više

  Anketa o poslovnim i privatnim putovanjima u BiH

  Najčitanije

  Na osnovu Zakona o statistici u Federaciji BiH i u skladu sa provođenjem statističkih istraživanja od interesa za Federaciju BiH, Federalni zavod za statistiku obavještava stanovništvo s područja općine Orašje da će od 25.3. do 7.4. provoditi Anketu o privatnim i poslovnim putovanjima u 2018. godini. Anketu će na terenu obavljati ovlašteni anketari i to na uzorku izabranog kućanstva. Anketom će biti prikupljeni podaci o višednevnim privatnim i poslovnim putovanjima domaćeg stanovništva, kao i jednodnevnim putovanjima u inozemstvu i Bosni i Hercegovini. Zakonom, svi prikupljeni podaci su povjerljivi i bit će korišteni samo u statističke svrhe, navodi se u priopćenju Federalnog zavoda za statistiku.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti