Više

  Anketa o uporabi informacijsko-komunikacijskih tehnologija

  Najčitanije

  Iz Federalnog zavoda za statistiku obavještavaju stanovnike da će se na području općine Orašje provesti Anketa o upotrebi informacijsko-komunikacijskih tehnologija u kućanstvima i pojedinačno i to u vremenskom periodu od 15. do 28. svibnja. Anketiranje kućanstva na terenu obavit će ovlašteni anketari i prikupljat će podatke o pristupu informacijskim i komunikacijskim tehnologijama, odnosno uporabi računala, korištenju interneta, uporabi elektronskog servisa javne uprave, trgovini putem interneta, elektronskim vještinama, te o socio-demografskim karakteristikama ispitanika. Iz Federalnog zavoda za statistiku zamolili su za razumijevanje i potporu u provođenju te aktivnosti. Prikupljeni podaci iz Ankete povjerljivi su i koristit će se isključivo u statističke svrhe.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti