Više

  Centar za politološka istraživanja Filozofskog fakulteta

  Najčitanije

  Centar za politološka istraživanja Filozofskog fakulteta (CPIFF) kao nevladina organizacija radi na istraživanju uključenosti i participaciji mladih u ukupnim društvenim i političkim procesima u Bosni i Hercegovini. Dosadašnja znanstvena istraživanja ukazuju da je proces društvene i političke participacije mladih (18-35 godina) u tranzicijskim zemljama izuzetno nepovoljan pokazavši se kao jedan od najnegativnijih socioloških fenomena u zemljama Jugoistočne Europe. Direktna posljedica i negativne reperkusije takvih procesa ogledale su se zapravo u svim segmentima koje čine društvo. Ovo istraživanje usmjereno je na dubinsko ispitivanje takve situacije kao i na izradu uputa i svojevrsne strategije za društveno/političku uključenost mladih u sveukupne procese modernog društva. Anketa se nalazi na ovom linku:
  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc9c1qm2pyhKWgen8E0OIQ-G9j6kiY8WBlZUwhQuc5iei8IhA/viewform

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti