Više

  Čestitka ministra Damira Živkovića za Dan sestrinstva

  Najčitanije

  Na dan 12. svibnja globalno se obilježava Međunarodni dan sestrinstva s ciljem osvješćivanja javnosti o važnosti ove profesije te odavanja počasti medicinskim sestrama i tehničarima, a u spomen na poznatu Florence Nightingale koja se smatra utemeljiteljicom modernog sestrinstva.

  Tim povodom Damir Živković, ministar zdravstva i socijalne politike u Vladi Županije Posavske, uputio je iskrene čestitke svim medicinskim sestrama i medicinskim tehničarima.

  -Već duže vrijeme medicinske sestre i tehničari suočavaju se s nedaćama pandemije pored obavljanja redovitih zadataka, a pri tome i dalje pokazuju izuzetnu posvećenost svome poslu kao i svim korisnicima zdravstvenih usluga. Zahvaljujem vam se na požrtvovanosti u radu kao i na neizmjernom doprinosu vaše struke cjelokupnom zdravstvenom sustavu, poručio je ministar Damir Živković.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti