Više

  Čestitka ministra Damira Živkovića za Međunarodni dan sestrinstva

  Najčitanije

  Na današnji dan, 12. svibnja, medicinske sestre i tehničari diljem svijeta obilježavaju Međunarodni dan sestrinstva, a za koji se može reći da je dan obilježavanja izuzetno plemenitog zvanja od neprocjenjive vrijednosti za svakog pojedinca koje mu služi tijekom cijeloga života

  Tim povodom Damir Živković, ministar zdravstva i socijalne politike u Vladi Županije Posavske, uputio je iskrene čestitke svim medicinskim sestrama i medicinskim tehničarima.

  Svim medicinskim sestrama i tehničarima, u ime Ministarstva zdravstva i socijalne politike Županije Posavske i svoje osobno ime, čestitam Međunarodni dan sestrinstva. Ovim putem vam se zahvaljujemo na vašem požrtvovanom i humanom radu u kojemu svakodnevno na prvo mjesto stavljate zdravlje pacijenata i bez kojega bi kvalitetna zdravstvena usluga bila nezamisliva, a što nam svima poručuje da je vaša uloga u zdravstvu iznimna vrijednost koju trebamo čuvati, poručio je ministar Damir Živković.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti