Više

  Čestitka ministra Pejića u povodu 5. listopada Dana učitelja

  Najčitanije

  Ministar prosvjete, znanosti, kulture i športa Mario Pejić čestitao je 5. listopada – Dan učitelja svim učiteljima i učiteljicama, nastavnicima i nastavnicima, profesorima i profesoricama, svim djelatnicima u prosvjeti.

  -Poštovani prosvjetni djelatnici, čestitam Vam vaš Dan i zahvaljujem na nesebičnom trudu i zalaganju u odgoju i obrazovanju djece i mladih,  jedan od najodgovornijih i najtežih poslova, jer radi se o obrazovanju i odgoju naših budućih generacija. Čestitam Vam na svim postignutim rezultatima u dosadašnjem radu te Vam želim da i dalje stručno i sa ljubavlju obavljate svoj posao, istaknuo je ministar Pejić.

  Ministar je naglasio napore koje Vlada Županije Posavske i Ministarstvo čine na poboljšanju kvaliteta obrazovanja i uvjeta rada prosvjetnih djelatnika, te potrebu stalnog dijaloga o svim pitanjima iz područja prosvjete kako bi se zajednički radilo na stvaranju preduvjeta za suvremeno obrazovanje.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti