Više

  Čestitka ministrice Ane Andrić povodom Svjetskog dana učitelja

  Najčitanije

  Poštovani odgojno obrazovni djelatnici, želim vam uputiti iskrene čestitke povodom 5. listopada – Svjetskog dana učitelja.

  Vaš rad je jedan od najvažnijih za ukupan razvoj društva te je nužno da se kao takav i cijeni i da se učiteljima oda priznanje kakvo zaslužuju u zajednici. Posao koji obavljate je odgovoran i hvale vrijedan jer se na vašem radu temelje osnovna znanja, navike i umijeća naše djece, budućnosti ove sredine. Prenoseći spoznaje i vrijednosti učenicima, pišete po njihovim srcima i ostavljate trajni pečat u njihovim životima.

  Iz dana u dan ne samo da poučavate, nego ste i aktivni slušatelji učenika susrećući se s molbom za razumijevanje te uvažavanje njihovih razvojnih potreba. Osim s učenicima surađujete i s roditeljima jer predstavljate most između obitelji i škole, a sve s ciljem cjelokupnog rasta i razvoja učenika u skladne i sretne ljude.

  Svjesni vaše važnosti i dalje ćemo pružati ruku prijateljstva i savezništva jer je ulaganje u vas, ulaganje u sutrašnjicu.

  Uz zahvalu za posvećenost i motivaciju koja je zaslužna za uspjeh i osobni rast učenika, sretan vam Dan učitelja.

  Ministrica prosvjete, znanosti, kulture i sporta
  Ana Andrić

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti