Više

  Čestitka ministrice prosvjete, znanosti, kulture i sporta ŽP Ane Andrić

  Najčitanije

  Dragi učenici, roditelji, prosvjetni djelatnici, odgojitelji i svi drugi koji se brinete za odgoj, obrazovanje i dobrobit naše djece i omladine, nadam se da se radujete početku nove nastavne godine, usvajanju novih znanja i vještina u nadi da ćemo svi skupa, svojim trudom i odgovornošću uspješno svladavati nove izazove, koji su pred nama.
  Ova nova nastavna godina, kao i prethodna, predstavlja veliki izazov, ali već smo se uvjerili da naši učenici, roditelji i prosvjetni djelatnici vrlo ozbiljno shvaćaju sve mjere i preporuke nadležnih institucija, kako bi očuvali zdravlje svih nas, a ujedno i uspješno sudjelovali u svim aktivnostima kompleksnog nastavnog procesa.
  Čestitam vam početak nove školske/nastavne 2021./2022. godine, svima želim uspjeh i dobre rezultate u svim poljima, ostanimo odgovorni i potrudimo se mladim naraštajima osvijetliti put u bolje sutra.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti