Više

  Čestitka predsjednika Vlade ŽP Marijana Klaića u povodu 22 obljetnice 4.Gmtbr HVO „Sinovi Posavine“

  Najčitanije

  U povodu 22. obljetnice 4.Gmtbr HVO „Sinovi Posavine“ predsjednik Vlade Županije Posavske Marijan Klaić uputio je čestitku u svoje osobno, i u ime Vlade Županije Posavske.

  U čestitki stoji:

  -Još uvijek su mi svježa sjećanja na 1994 g., i ako je od tada prošlo 22 godine, kada je došlo do formiranja 4.gardijske motorizirane brigade HVO „Sinovi Posavine“. Kao pripadnik zapovjedništva 106.HVO brigade bio sam zbog toga ponosan, radostan i dodatno motiviran, kao i svi pripadnici HVO-a na oraško-šamačkom bojištu. Znali smo da profesionalna postrojba formirana od najboljih pripadnika HVO na oraškom bojištu dodatni je garant sigurnosti i vojne sposobnosti da se obrani prostor Posavine. To se u borbi za Posavinu i potvrdilo. Čestitam svim pripadnicima 4.gmtbr 22. obljetnicu, a njihovim nasljednicima sadašnjim pripadnicima 3.bojne 6.br OS BiH uspješno izvršavanje zadataka u okviru svojih nadležnosti, Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti