Čestitka za Međunarodni dan vozača i automehaničara

Najčitanije

U povodu 15. siječnja koji se u svijetu obilježava kao Međunarodni dan vozača i automehaničara, ministar prometa, veza i zaštite okoliša u Vladi Županije Posavske Anes Osmanović uputio je čestitku svima koji se bave tim zanimanjem.

-I na području Županije Posavske dosta je vozača i automehaničari koji se bave tim odgovornim zanimanjem. U ovo aktualno vrijeme pandemije rad u svim segmentima, a osobito vozača, bio je jako otežan. Želja nam je da se što prije u potpunosti normalizira, uz ostale oblasti i međunarodni promet kako bi i vozači mogli neometano obavljati svoj posao.
Neka ih i nadalje u ovim teškim i izazovnim vremenima prati profesionalnost, jer od toga ovisi i sigurnost prometovanja na području tri posavske općine, istaknuo je ministar Osmanović.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti