Više

  Čestitka za Svjetski dan učitelja

  Najčitanije

  Poštovani odgojitelji, učitelji, nastavnici i svi zaposleni u predškolskim ustanovama, osnovnim i srednjim školama!

  Biti prosvjetni djelatnik nije samo zanimanje, to je više od toga, to je životni poziv za koji se opredjeljujete da ga živite u školi, na ulici, kod kuće. Vi ste djeci poučavatelji, prijatelji, drugi roditelji, a to znači da stalno promišljate kako djeci prenijeti znanje i vještine, kako im pokazati dobre navike, kako im život učiniti zanimljivim i unijeti im toplinu i radost u ovo sve više digitalno okruženje. Pred vas se stalno postavljaju novi izazovi, ali ustrajnošću i odgovornošću uspješno odgovarate na njih. Vaša uloga u društvu je neprocjenjiva, jer mlade naraštaje pripremate za život i stvarate nam budućnost.

  Vama, koji svakodnevno obavljate odgovornu zadaću odgoja i obrazovanja i osvjetljavate put našoj djeci u bolju budućnost i vama koji skrbite na druge načine za našu djecu i učenike u odgojno-obrazovnim ustanovama, u svoje osobno ime te u ime Vlade Županije Posavske i Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i sporta Županije Posavske, upućujemo srdačne čestitke povodom Svjetskog dana učitelja sa željom uspjeha u radu i više poštovanja od strane društvene zajednice.

  Predsjednik Vlade Đuro Topić
  Ministrica Ana Andrić

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti