Član Predsjedništva BiH dr. Dragan Čović i premijer Marijan Klaić obišli štandove izlagača iz ŽP

Na ovotjednom 20. Međunarodnom sajmu gospodarstva – Mostar 2017. koji je okupio 800 izlagača iz 30 zemalja, ove je godine 25 izlagača iz Županije Posavske, što je najveći broj u odnosu na ranije godine. Izlagače iz Posavine obišao je član Predsjedništva BiH dr. Dragan Čović, predsjednik HNS i HDZ BiH, i predsjednik Vlade ŽP Marijan Klaić sa ministrima u Vladi Županije Posavske.

-Mostarski sajam, naglasio je premijer Klaić tijekom obilaska štandova, manifestacija je koja doprinosi poboljšanju gospodarske suradnje dva područja, a nizom pratećih sadržaja sajma kao što su Večer Posavine u Hercegovini, učvršćivanju zajedništva i suradnje i u ostalim segmentima života Posavine i Hercegovine.
    Ove godine postavljeni su štandovi sljedećih izlagača, pojašnjava Mario Brkić, koordinator prezentacije gospodarstvenika:
    1. Matićanka, Orašje,
    22. Turistička zajednica Županije Posavske
    23. Općina Odžak,
    24. Obrtnička komora Županije Posavske,
    25. Vlada Županije Posavske.