Više

  Član Predsjedništva BiH dr. Dragan Čović i premijer Marijan Klaić obišli štandove izlagača iz ŽP

  Najčitanije

  Na ovotjednom 20. Međunarodnom sajmu gospodarstva – Mostar 2017. koji je okupio 800 izlagača iz 30 zemalja, ove je godine 25 izlagača iz Županije Posavske, što je najveći broj u odnosu na ranije godine. Izlagače iz Posavine obišao je član Predsjedništva BiH dr. Dragan Čović, predsjednik HNS i HDZ BiH, i predsjednik Vlade ŽP Marijan Klaić sa ministrima u Vladi Županije Posavske.

   


  -Mostarski sajam, naglasio je premijer Klaić tijekom obilaska štandova, manifestacija je koja doprinosi poboljšanju gospodarske suradnje dva područja, a nizom pratećih sadržaja sajma kao što su Večer Posavine u Hercegovini, učvršćivanju zajedništva i suradnje i u ostalim segmentima života Posavine i Hercegovine.
  Ove godine postavljeni su štandovi sljedećih izlagača, pojašnjava Mario Brkić, koordinator prezentacije gospodarstvenika:
  1. Matićanka, Orašje,
  2. Sadlery, Orašje
  3. Sejdićkomerc, Odžak,
  4. Abonos King, Orašje
  5. Koturić Toni, Domaljevac,
  6. BC sjeme, Orašje,
  7. Biro komerc, Odžak,
  8. Rox, Orašje,
  9. Peplast, Odžak,
  10. Grafostil, Odžak,
  11. Bravarija Terzić, Odžak,
  12. Bosanac Orašje,
  13. Udruga Pčelara Odžaka,
  14. Udruga pčelara iz Orašja,
  15. Pčelar Mrko Bilušić, Odžak,
  16. Tvrtka Zorg In, Kornica,
  17. Pak Centar, Orašje,
  18. Bazeni Šokčević, Orašje,
  19. Pims Odžak,
  20. MixDomaljevac,
  21. TeraTolis, Orašje
  22. Turistička zajednica Županije Posavske
  23. Općina Odžak,
  24. Obrtnička komora Županije Posavske,
  25. Vlada Županije Posavske.

   

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti