Više

  Dan općine Odžak 8. veljače

  Najčitanije

  Jedna od tri općine Županije Posavske, općina Odžak danas, osmi veljače, proslavlja svoj Dan općine. Nakon potpisivanja Dejtonskog mirovnog sporazuma i nakon razgraničenja dozvoljen je povratak predratnog stanovništva u općinu Odžak. Prvi povratnici, pripadnici 102 HVO brigade i pripadnici policije, vratili su se 8. veljače 1996. godine. Od tada se taj dan obilježava kao Dan općine Odžak. Tim povodom u okviru trodnevnih sadržaja obilježavanja rođendana općine danas će brojna izaslanstva položiti vijence i zapaliti svijeće uz središnje Spomen obilježje u Odžaku u znak trajnog sjećanja na poginule branitelje, pripadnike 102 HVO brigade Odžak.  Održat će se i svečana sjednica Općinskoga vijeća Odžak.

   

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti