Više

  Dan otvorenih vrata

  Najčitanije

  U prostorijama JU Zavoda za odgoj i obrazovanje osoba sa smetnjama u psihičkom i tjelesnom razvoju Tuzla održan je Dan otvorenih vrata koju je organiziralo Udruženje „Malo srce“. Među gostima su bili predstavnici institucija Tuzlanskog kantona, Županije Posavske , općine, te roditelji i prijatelji Zavoda. Štićenici Zavoda podijelili su radost susreta sa roditeljima i gostima kroz prigodan program u kojem je sudjelovao i predstavnik Udruge iz Orašja.

  Vlada Županije Posavske u skladu sa proračunskim mogućnostima podupire projekte koje realiziraju Udruge koje skrbe o djeci sa posebnim potrebama na području općina Orašje, Odžak i Domaljevac-Šamac gdje djeluju: Centar za rehabilitaciju i edukaciju „Kuća nade“ Odžak,  Udruženja roditelja, djece i osoba sa posebnim potrebama Orašje i „Angelus“ Udruga roditelja djece s posebnim potrebama općine Domaljevac Šamac.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti