Više

  Danas započinju petodnevni sadržaji obilježavanja Dana općine Orašje 23. listopada

  Najčitanije

  Prigodnim petodnevnim sadržajima općina Orašje danas započinje obilježavanje Dana općine 23. listopada, datum iz  Domovinskoga rata.  Program danas počinje okupljanjem gospodarstvenika na konferenciji Invest In Orašje te sportskim sadržajima. Gospodarski, sportski i kulturno-zabavni sadržaji te gastro festival, odvijat će se do utorka 25. listopada.

  Na sam Dan općine, u nedjelju 23. listopada, kako to i dolikuje datumu, središnji su sadržaji u znaku sjećanja na poginule vitezove Posavine. Bit će položeni vijenci kod Spomen obilježja u Vidovicama i održana Sv. misa za poginule branitelje u  crkvi u Vidovicama. Svečana sjednica Općinskog vijeća Orašje održat će se u ponedjeljak 24. listopada, na kojoj će po prvi puta, u poslijeratnom razdoblju,  biti uručena javna priznanja zaslužnima u različitim segmentima javnog i društvenog života općine Orašje.

   

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti