Do 15.03. primjedbe na Federalni Program novčanih potpora za poljoprivredu

Najčitanije

Federalno ministarstvo poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva uputilo je prema Ministarstvu poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Vlade Županije Posavske Nacrt Programa novčanih potpora za poljoprivredu kako bi se zainteresirani dostavili primjedbe i sugestije.

Pozvani su predstavnici zadružnog sektora, poljoprivredna udruženja, otkupljivači i poljoprivredni proizvođači te ostala zainteresirana javnost da na predloženi nacrt Programa novčanih podrški u poljoprivredi i ruralnom razvoju za 2017. godinu dostave svoje prijedloge i sugestije najkasnije do 15.03.2017.g. na sljedeću adresu: Marka Marulića 2, 71000 Sarajevo ili elektronski na: info@fmpvs.gov.ba.

Tekst Nacrta Programa možete naći ovdje.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti