Više

  Donesena Odluka o dodjeli stipendija za studente-pripadnike hrvatskog naroda izvan RH

  Najčitanije

  Državni ured za Hrvate izvan Republike Hrvatske je nakon provedenog Natječaja za dodjelu stipendija redovitim studentima – pripadnicima hrvatskog naroda izvan Republike Hrvatske za akademsku godinu 2015./16. dana 24.lipnja 2016. donio Odluku o dodjeli stipendija sukladno kojoj 450 kandidata ispunjava uvjete za dodjelu stipendija.
  U roku za podnošenje prigovora Državni ured za Hrvate izvan Republike Hrvatske je zaprimio 117 prigovora od čega 45 prigovora studenata koji studiraju u Republici Hrvatskoj i 63 prigovora studenata koji studiraju u Bosni i Hercegovini.
  Nakon razmatranja pristiglih prigovora, Povjerenstvo Državnog ureda za Hrvate izvan Republike Hrvatske je utvrdilo da 11 kandidata udovoljava natječajnim uvjetima te je donesena konačna Odluka o dodjeli studentskih stipendija redovitim studentima – pripadnicima hrvatskog naroda izvan Republike Hrvatske za akademsku 2015./16. godinu, izvijestili su iz Državnog ureda za Hrvate izvan Republike Hrvatske.

  Ovdje možete preuzeti Odluku

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti