Više

  Dovršeni radovi na uređenju Policijske stanice u Domaljevcu

  Najčitanije

  Radovi na obnovi i uređenju prostorija Policijske stanice u Domaljevcu privedeni su kraju. Tom prigodom ministar unutarnjih poslova Željko Nedić sa suradnicima i komesar MUP-a Miroslav Živković posjetili su Policijsku stanicu Domaljevac-Šamac. U posjeti su bili također općinski dužnosnici, načelnik Stjepan Piljić i predsjednik Općinskog vijeća Miroslav Piljić.

  Zapovjednik stanice Slavko Nedić izvijestio je da su adaptirane i preuređene dežurna prostorija, prostorija za primopredaju smjene i pisanje izvješća te kuhinja, zahvalio se općini i županijskom ministarstvu na potpori, te kolegama policijskim službenicima koji su izdvojili vrijeme i trud za izvođenje majstorskih radova. Navedenim radovima osiguran je veći prostor za dežuranu sa svom potrebnom opremom. Na ovaj način omogućen je bolji nadzor nad ulazom u zgradu te stalan pristup sredstvima veze, računalima kao i ostaloj opremi. Pored toga uređena je i posebna prostorija za kuhinju. Građevinski materijal za radove osigurala je Općina Domaljevac-Šamac, novi inventar MUP Županije Posavske, dok su same radove izvodili uposlenici Policijske stanice u Domaljevcu.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti