Dr. Dragan Čović u posjeti Županijskoj bolnici

Najčitanije

Predsjednik HDZ-a BiH i Hrvatskog narodnog sabora dr. Dragan Čović boraveći u Posavskoj županiji posjetio je i Županijsku bolnicu u Orašju. Uz predsjednika Čovića i Marijana Klaića, predsjednika Vlade Županije Posavske, sastanku su nazočili i ravnatelj Županijske bolnice dr. Perica Jelečević te dr. Anđelko Živković, voditelj Kirurškog odjela Županijske bolnice Orašje.

Na sastanku je razgovarano o funkcioniranju te bolničke ustanove u središtu Posavske županije, aktualnim temama iz oblasti zdravstvene zaštite i razvoja Županijske bolnice koja djeluje na lokacijama u Orašju i Odžaku. Teme razgovora bile su vezane i za unaprjeđenje financiranja, kao i bolju zdravstvenu zaštitu te podupiranje projekata u cilju podizanja kvalitete zdravstva i usluga Županijske bolnice u Orašju.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti