Više

  Drugi krug javnih poziva za zapošljavanje i samozapošljavanje u F BIH

  Najčitanije

  Drugi krug javnih poziva za sudjelovanje u Programu sufinanciranja zapošljavanja 2019 i Programu sufinanciranja samozapošljavanja Start up 2019 započet će u utorak 24. rujna 2019. godine, izvijestili su iz Federalnog zavoda za zapošljavanje. S obzirom na veliki interes potencijalnih korisnika javni pozivi za sudjelovanje u programima će se objavljivati sukcesivno za pojedine kantone/županije, a za Županiju Posavsku će biti u četvrtak 26. rujna. Tekstovi javnih poziva su već dostupni na internet stranici Federalnog zavoda za zapošljavanje u meniju Aktualni projekti. Za sve informacije zainteresirani se mogu obratiti u općinske službe za zapošljavanje, ističu u Službi za upošljavanje ŽP.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti